Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27401
Stary 26.06.2014, 16:02
Coglin napisał(a):Wyświetl post
Chuja z tego wszystkie będzie.
Opozycja w tym sejmie nie ma jaj.
Jaja, nie jaja - Tusk dobrze wiedział, że nic mu nie grozi. Nie tylko tyły PO, ale i "niezrzeszeni" posłowie opozycji sami nie odciągną się od koryta. Matematycznie to było niemożliwe. Gdyby były jakiekolwiek wątpliwości, to Tusk nie złożyłby wniosku.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 30.06.2014 o godz. 13:30.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!