Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68267
Stary 26.06.2014, 15:43
Jeśli faktycznie bierzemy Sadloka, to ja tego nie pojmuję. Z cztery lata temu, przed transferem do Polonii, wyglądał na gościa, który ma większy potencjał od Glika, ale od tego czasu totalnie się pogubił. Teraz to raczej facet, który powinien dopłacać klubowi za możliwość gry w Ekstraklasie. Mam nadzieję, że to ma być najwyżej tania zapchajdziura, bo jeśli to transfer do pierwszego składu, to raczej nie warto było puszczać Piotrka, bo szansa że Sadlok się pozbiera jest zbyt mała.
Odpowiedz cytując