Nie czarujmy się,nie mamy pieniędzy na transfery. Wszystkie nabytki są darmowe i nie ma co liczyć że będzie inaczej,jest krucho z kasą i tyle w temacie. Dodatkowo nie można mieć zawodników z zbyt wielkimi wymaganiami finansowymi,dlatego Sadlok jak najbardziej ok,doświadczenie jakieś ma,umiejętności się nie zapomina,więc moze przy Smudzie się odbuduje jak już kilku innych wcześniej.
Btw Pogoń daje 300 tysięcy euro za Dziwniela z Ruchu (
http://www.slask.sport.pl/sport-slas...l#TRrel_nc_SST ). Teraz widzicie że gdyby była jakakolwiek kasa na poważne wzmocnienia to by one były,ale sytuacje mamy taką że pieniędzy nie ma i zawodników też brakuje,dlatego Sadlok w obecnej sytuacji jak najbardziej ok.