hubert.fan napisał(a):

A co Wipler potrafi powiedzieć ? To samo tylko doda, że rząd to złodzieje ...
Wszystko to wina Kaczyńskiego, bo wyszedł w tym samym momencie gdy przemawiał Wipler ...
|
uposledzony_ale_kumaty napisał(a):

To chyba normalne, że publiczna TVP przerwała przemówienie zwykłego posła (Wiplera), który nie reprezentuje ŻADNEGO klubu parlamentarnego w obecnym sejmie i pokazała przemówienie szefa największej partii opozycyjnej w tym sejmie. Niektórym chyba poprzestawiało się w głowach od tych 7% w wyborach do PE i stawiają się już na równi z największymi.
Brakuje jeszcze demonstracji Nowej Prawicy z powodu tego, że nie mają swojego reprezentanta w BBN, a należy im się bo zdobyli 7% w PE 
Zejdźcie na ziemie.
|
Jezu jacy ludzie są najwni...
Wy dalej żyjecie rozgrywkami służb i łudzicie się, że coś się zmieni, jak stołki się tymczasowo zmienią?
Komuniści 25 lat w polskim sejmie przesiadują a oni myślą, że "jak świnie przy korycie" się na 4 lata się zamienią miejscami, to będzie rewolucja.

Skończy się tak, że za 4 lata PO albo SLD wróci do władzy, bo elektorat zemsty Kaczyńskiego powoli wymiera, a ten ruchomy elektorat szybko aferę zapomni, tak jak zapomniało sprawę OFE i wieku emerytalnego.
No ale mimo wszystko powodzenia
