Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27400
Stary 26.06.2014, 13:15
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
A co Wipler potrafi powiedzieć ? To samo tylko doda, że rząd to złodzieje ...

Wszystko to wina Kaczyńskiego, bo wyszedł w tym samym momencie gdy przemawiał Wipler ...

uposledzony_ale_kumaty napisał(a):Wyświetl post
To chyba normalne, że publiczna TVP przerwała przemówienie zwykłego posła (Wiplera), który nie reprezentuje ŻADNEGO klubu parlamentarnego w obecnym sejmie i pokazała przemówienie szefa największej partii opozycyjnej w tym sejmie. Niektórym chyba poprzestawiało się w głowach od tych 7% w wyborach do PE i stawiają się już na równi z największymi.

Brakuje jeszcze demonstracji Nowej Prawicy z powodu tego, że nie mają swojego reprezentanta w BBN, a należy im się bo zdobyli 7% w PE

Zejdźcie na ziemie.
Jezu jacy ludzie są najwni...

Wy dalej żyjecie rozgrywkami służb i łudzicie się, że coś się zmieni, jak stołki się tymczasowo zmienią?

Komuniści 25 lat w polskim sejmie przesiadują a oni myślą, że "jak świnie przy korycie" się na 4 lata się zamienią miejscami, to będzie rewolucja. Skończy się tak, że za 4 lata PO albo SLD wróci do władzy, bo elektorat zemsty Kaczyńskiego powoli wymiera, a ten ruchomy elektorat szybko aferę zapomni, tak jak zapomniało sprawę OFE i wieku emerytalnego.

No ale mimo wszystko powodzenia
Ostatnio edytowane przez palikot : 26.06.2014 o godz. 13:23.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰