Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68259
Stary 26.06.2014, 12:08
Jest transfer (taki sobie, ale jest -trzeba patrzeć na możliwości finansowe klubu) - źle.
Okienko by się zamknęło bez transferu - też źle.
Niektórym się nigdy nie dogodzi.
Zmieśćmy się w 8, żeby nie było później nerwówek i histerii na wiosnę...Nawet jak się nic nie zmieni w kwestii stosunków klub - kibice ( czy też dyrektor sportowy - SKWK, niepotrzebne skreślić ), to przynajmniej w przyszłym roku jeszcze ekstraklasa na Reymonta pozostanie.Obecna kadra powinna wystarczyć na decydującą, pierwszą część sezonu.
O ile oczywiście dostaniemy licencję
Odpowiedz cytując