Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68253
Stary 26.06.2014, 10:10
Sadlok to piłkarz w sam raz dla ciułającej pieniądze Wisły. Piłkarski odpad, po przejściach ale dziadkiem jeszcze nie jest i w sprzyjających okolicznościach może się odbudować i okazać wzmocnieniem. Moim zdaniem transfer na plus. Wielkich pieniędzy pewnie dostawać nie będzie.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując