|
Sadlok to piłkarz w sam raz dla ciułającej pieniądze Wisły. Piłkarski odpad, po przejściach ale dziadkiem jeszcze nie jest i w sprzyjających okolicznościach może się odbudować i okazać wzmocnieniem. Moim zdaniem transfer na plus. Wielkich pieniędzy pewnie dostawać nie będzie.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|