Wyświetl pojedynczy post
barthok
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68252
Stary 26.06.2014, 09:36
Fajnie że przyszedł ale oczekiwałem nominalnego LO. Sam napisałeś że zagrał tylko 8 gier. Na jakiej podstawie uważasz że był lepszy, to jest tylko subiektywna ocena.. Nie twierdzę że się nie sprawdzi ale jak się mówi o sprowadzeniu LO o przychodzi ktoś kto grał GŁÓWNIE na ŚO to jest coś nie halo.
Jest takim samym LO jak defensywnym pomocnikiem wszak tam też grywał
Odpowiedz cytując