Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68251
Stary 26.06.2014, 09:13
^^ Ale teraz gość nie ma wyboru, albo będzie harował w Wiśle tam gdzie go ustawi Smuda, czyli prawdopodobnie na LO albo może pożegnać się z karierą. Teraz jeszcze ma czas by zagrać dwa dobre sezony i liczyć na transfer na zachód.

Jeszcze raz przypomnę, że grał na LO w Ruchu w minionym sezonie i był lepszy od Brożka, co ma do tego jego wypowiedź sprzed czterech lat?
Odpowiedz cytując