|
^^ Ale teraz gość nie ma wyboru, albo będzie harował w Wiśle tam gdzie go ustawi Smuda, czyli prawdopodobnie na LO albo może pożegnać się z karierą. Teraz jeszcze ma czas by zagrać dwa dobre sezony i liczyć na transfer na zachód.
Jeszcze raz przypomnę, że grał na LO w Ruchu w minionym sezonie i był lepszy od Brożka, co ma do tego jego wypowiedź sprzed czterech lat?
|