Viper napisał(a):

Ludzie widzieliście w ogóle Sadloka w akcji w tym seoznie?
Zaliczył 8 występów po powrocie do gry, wszystkie na lewej obronie. Spisywał się znacznie lepiej niż Piotr Brożek. Co ciekawe z nim w kadrze Ruch przegrał tylko jeden mecz z Lechem.
|
Nie oczekuj tak wiele od wiecznych malkontentow

. Skoro nie widzieli Buchalika to nie widzieli tez Sadloka. Wiedza nt. pilkarzy z innych klubow oparta jest najczesciej na kilku skrotach z Ligi+ i 2 meczach przeciwko Wisle w danym sezonie... A ze Buchalik bramek strzelal jak na lekarstwo to i go nikt nie zna

.