Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68246
Stary 26.06.2014, 08:39
Ludzie widzieliście w ogóle Sadloka w akcji w tym seoznie?

Zaliczył 8 występów po powrocie do gry, wszystkie na lewej obronie. Spisywał się znacznie lepiej niż Piotr Brożek. Co ciekawe z nim w kadrze Ruch przegrał tylko jeden mecz z Lechem.
Odpowiedz cytując