Wyświetl pojedynczy post
Trykuss
Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68244
Stary 26.06.2014, 08:34
Czy Czekaj ma jakieś układy, że cały czas go ciągniemy w Wiśle ? Z całym szacunkiem do chłopaka ale on po porstu nie ma motoryki do bycia piłkarzem i tego się już nie da zmienić. Jeżeli w 1 jedenstce na stoperze będzie Czekaj z Głowackim i nie daj boże Głowacki dostanie kontuzje to zapomnijcie o 1 - 8semce. Bez dobrego napastinika można się obyć, bez pomocnika też ale bez stopera nie da sie grać.

Wiec pierwsze co musimy zrobić to ściągnąć stopera na dobrym poziomie. Na reszcie pozycji mozna ogrywać młodzież ale nie na tej
Odpowiedz cytując