Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68234
Stary 25.06.2014, 22:49
Sadlok to najgorsza opcja. Cotra i taki Popchadze o niebo lepsi. Może Sadlok kiedyś był perpektywiczny i mówiło się o jego talencie, ale zaginął, w dodatku kontuzja i teraz jest piłkarzem poprostu słabo-średnim
Liczę, że się nie dogadają.


https://www.youtube.com/watch?v=hd6alEcAUrw - opis filmu.. ..i wszystko jasne
Odpowiedz cytując