Sadlok to najgorsza opcja. Cotra i taki Popchadze o niebo lepsi. Może Sadlok kiedyś był perpektywiczny i mówiło się o jego talencie, ale zaginął, w dodatku kontuzja i teraz jest piłkarzem poprostu słabo-średnim
Liczę, że się nie dogadają.
https://www.youtube.com/watch?v=hd6alEcAUrw - opis filmu.. ..i wszystko jasne
