Wyświetl pojedynczy post
forthy
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68230
Stary 25.06.2014, 22:27
Odchodzi Piotr Brożek, za niego Sadlok, rok temu za Sobola Stjepanovic -> niezbyt lubię.

GK Buchalik
OP Burliga
OS Głowacki, Jovanovic(?), Czekaj
OL Dudka, Sadlok
PS Stjepanovic, Uryha
Formacja ofensywna : Brożek, Jankowski, Boguski, Garguła, Guerrier, Sarki, Stilic

Skończy się cofnięciem kogoś do Ostoji (pewnie Guła). Ja bym już nie szukał szrotu tylko starał się wrzucić Żemłę, Szywacza, Kościelniaka, Kuczaka, Lecha i Zająca do kadry. Inni też w kolejce z juniorów. Jak są problemy z kasą lepiej łatać juniorami Wisły, niż dziwnymi wynalazkami.
Odpowiedz cytując