Mati_ napisał(a):

|
Ludzie, naczytaliście się Weszło i gadacie, że Smuda nie potrafi pracować z młodzieżą..
|
Potrafić potrafi tylko nie lubi! Lubi już piłkarzy w pełni ukształtowanych. W tym jest problem. Ale obym się mylił...
(Wiadomo, młody czasem na początku popełni błąd który wynika z braku doświadczenia itd)