Cracovia zmasakrowana
Teraz obowiązkowo z każdym z chłopaków przedłużyć kontrakt o 2-3 lata. Część wypożyczyć, część masz do trenowania z 1 drużyną. Spokojnie dla Żemło, Zająca, Lecha, Kościelniaka, Kamińskiego, Kolanko widzę miejsce w szerokiej kadrze Wisły ( która i tak jest wąska). Można by dzisiaj wymienić zresztą całą drużynę, bo potencjał ma niesamowity.
Bednarz i Smuda - nie zmarnujcie tego pokolenia!