|
Chuja z tego wszystkie będzie.
Opozycja w tym sejmie nie ma jaj.
Z tego całego bajzlu jak zawsze rudy jakoś wybrnie i to właśnie dzięki cipowatej opozycji.
Tusk z PO już wszystko przekręcają a PiS, SLD i cała reszta udaje, że coś robi.
Każdy w tym burdelu myśli tylko o swojej dupie i jak się najdłużej utrzymać przy korycie.
|