|
Rzadko teraz na to "forum" zaglądam, ale okoliczności zmuszają! Brawo Młodzi!!!! Jestem z Was dumny. Teraz aby do przodu, i za Wisłę. Jeżeli nie odbije Wam sodówka, to będziecie kiedyś siłą Wisły, Reprezentacji, oraz zagranicznych klubów (bo to, że część wyjedzie, nie zdziwi nikogo). Jeżeli Wisła zaprzepaści to pokolenie, to osobiście się tam pojawię z "czymś"...
Ostatnio edytowane przez DevilMayCry : 25.06.2014 o godz. 18:53.
"... sposób na życie miał chłopak bardzo prosty, regularnie palił za sobą wszystkie mosty, łączące jego życie z naszym światem, więc nie próbujcie twierdzić, że był wariatem... Bo był ....a normalny!!!..."
|