Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1056
Stary 25.06.2014, 18:36
Brawo Wisełka. Piękne emocje i TAKI WYNIK ! DZIĘKI CHŁOPAKI !
Jakby nie było, gorszej stronie błoń trzeba pogratulować dojścia tak daleko i pozwolenia nam na totalny wpier***
Odpowiedz cytując