Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline
#
68227
25.06.2014, 16:58
fugiel
napisał(a):
Za darmo
Kto mial grac za darmo ? Chciał zostać ale czy wiesz za ile ? Tu trzeba bylo dobrej woli i zrozumienia sytuacji.
Miał zagwarantowane granie na min ten sezon. Jak byłby OK to by został tak jak zrobił to np. Garguła, który obniżył pensje i pewnie gra za frytki, było już wiele razy wałkowane. Podobnie pewnie Paweł Brożek, choć tutaj to nie wiadomo
Nie mam żalu do Michała M. Wybrał pieniądze, jego strata.
Misiek ma 25 lat, mając nawet 30 mógłby wrócić na "zachód" będąc lepszym bramkarzem niż w chwili obecnej, mając kilku letnie doświadczenie w naszej kopanej lidze. Miałby czas poprawić np. tą gre nogami, grę na przedpolu itp. Ja na jego miejscu na pewno bym został.
A jeżeli faktycznie pojdzie do Slaska to jesteś pewien ze wybral pieniądze
No ile ten Slask jest mu w stanie dac
63.5 Kg
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 63.5 Kg
Znajdź inne posty napisane przez 63.5 Kg