Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27393
Stary 25.06.2014, 16:51
palikot napisał(a):Wyświetl post
Właśnie przez przypadek sobie włączyłem TVP info a tam na żywo z sejmu. Mówił Miller, mówił, Dorn, mówiła Kempa... i pojawił się Wipler. Powiedział kilka zdań po czym zaczął mówić z jaką partię reprezentuje i to, że JKM mówił już dawno, że świnie przy korycie się tylko zmieniają a oni chcą zlikwidować koryto! I w tym momencie reżimowa stacja transmisję przerwała i wjechano na bezczelnego na konferencje Kaczora, który jedynie co potrafi powiedzieć, to to, że rząd jest za to odpowiedzialny
....a w tym postkomunistycznym kraju, już nawet cenzura jest wszechobecna.
To już nawet nie jest śmieszne. Tym krajem rządzą bandyci. Boją się świnie że koryto zniknie!
A co Wipler potrafi powiedzieć ? To samo tylko doda, że rząd to złodzieje ...

Wszystko to wina Kaczyńskiego, bo wyszedł w tym samym momencie gdy przemawiał Wipler ...
Ostatnio edytowane przez heoij : 25.06.2014 o godz. 16:58.