Bóg Trybun (objawion) napisał(a):

oczw miałeś rację, moja pomyłka
a o samym marszu już powstają legendy na pewnym czarodziejskim forum : ) ale co tam, net wszystko przyjmie, wszystko przetrzyma, we wszystkim pokłada nadzieję
podziękowania dla wszystkich obecnych!
|
To pastuchy sie pomyliły a nie Ty - na swoim forum też pisali o kościele Benedyktynów
