Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5861
Stary 25.06.2014, 14:47
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...usja,id,t.html

Cytat:
Już jednak wczoraj na antenie Radia Kraków Jerzy Miller chwalił postępowanie Ekstraklasy i jej szybką reakcję na wydarzenia w czasie derbów. Wojewoda twierdził m.in.: - Nie mam satysfakcji z zamykania stadionu. Takie reakcje traktuję jako skrajne. Na szczęście tuż po meczu spółka Ekstraklasa dzwoniła do mnie, żebym się wstrzymał z decyzją do momentu decyzji tejże spółki. Jestem umówiony na spotkanie w Krakowie z tą spółką. Razem się zastanowimy, jak to zrobić, żeby nie zamykać stadionu, a żeby zmienić zachowanie niektórych osób. W trakcie niedzielnego meczu zawiodło tylko kilkanaście osób. Reszta ich wygwizdała.
Tekst z dnia 27.02. Wojewoda ogłosił swoją decyzję 28.
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 25.06.2014 o godz. 14:49.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując