Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5854
Stary 25.06.2014, 14:31
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Wylicz przykłady Zwłaszcza "łomotu".
Chodzisz na C i niby nigdy nic nie widziałeś?


ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
A czy mój epitet dla nich nie określił dobitnie mojego zdania o nich?
To dlaczego obwiniasz klub za to co zrobili de facto oni?. Jeszcze raz przypomnę, że grożono nam ponownie zamknięciem całego stadionu. Tak samo jak na mecz z Ruchem klub miał do wyboru albo zamknąć C z uniemożliwieniem obecnych tam osób kupna biletów, albo cały stadion. To nie był wymysł klubu czy Bednarza ale ultimatum wojewody.



ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Tak jak pisałem wcześniej- nie jestem w strukturach SKWK. Nie jestem nawet członkiem.
Ale ja nie pisze o SKWK, tuż obok restauracji u Wiślaków grupa osób odpala race w kierunku stadionu i zero reakcji.

ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Poza tym wszyscy chyba pominęli jedną sprawę- skąd wiadomo czy ci wystrzeliwujący race byli/są członkami SKWK? Zakazy dostała CAŁĄ TRYBUNA, a nie tylko członkowie Stowarzyszenia.
400 zakazów to cała trybuna?
Odpowiedz cytując