Powiedz to osobom mieszkajacym poza granicami Polski czy 13-letnim dziewczynkom, ktore teraz Bednarza maja za gargamela.
Nikt nie ma prawa kogos karac bezprawnie a potem oczekiwac ze ktos bedzie jakies policyjne petycje podpisywac.
Lysemu sie w dupie poprzewracalo.. a dowodem na to niech bedzie to, ze ta potecje podpisalo kilka osob czyli jakies 99,999% .
Komuna sie skonczyla. Jasniepan bedzie karal kibicow, ktorzy jezdzili na Wisle gdy ten biegal w koszulce Legii po boiskach, a potem wzywal ich do klubu na jakies podpisy.. no kur...

wezwac to ona moze kolege z komendy na kawe.