Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5853
Stary 25.06.2014, 14:28
Powiedz to osobom mieszkajacym poza granicami Polski czy 13-letnim dziewczynkom, ktore teraz Bednarza maja za gargamela.

Nikt nie ma prawa kogos karac bezprawnie a potem oczekiwac ze ktos bedzie jakies policyjne petycje podpisywac.
Lysemu sie w dupie poprzewracalo.. a dowodem na to niech bedzie to, ze ta potecje podpisalo kilka osob czyli jakies 99,999% .

Komuna sie skonczyla. Jasniepan bedzie karal kibicow, ktorzy jezdzili na Wisle gdy ten biegal w koszulce Legii po boiskach, a potem wzywal ich do klubu na jakies podpisy.. no kur... wezwac to ona moze kolege z komendy na kawe.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 25.06.2014 o godz. 14:32.
Odpowiedz cytując