Dariook napisał(a):

|
No to wiesz, że przez swoje długie włosy prowokowałeś i ich nie ściołeś? A teraz masz pretensje...
|
Po przeczytaniu tego postu na poziomie orangutana każdy myślący człowiek chociaż na 5 sekund stanie po stronie Cupiała i Bednarza.
Ogłaszam minutę ciszy nad głupotą i prymitywnością tych idiotów.