Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5838
Stary 25.06.2014, 13:15
Myślisz, że mógłbym publikować na ogólnodostępnym forum skan takiej umowy?

Cytat:
Z takim podejściem, jesli ktoś tylko odrobinę się różni nie ma szans na kompromis - i to nie jest wina tej drugiej strony!
Z człowiekiem, który stosuje odpowiedzialność zbiorową na bazie tych zakazów, wprowadza policję na trybuny (i nie pier*dol mi, że tylko ci, którzy mogliby mieć coś na sumieniu ich nie chcą, bo jakoś ja z prawem oprócz paru mandatów nie miałem styczności z policją) NIE MOŻNA pójść na kompromis.

Rozumiem, że spotykając się z dziewczyną/narzeczoną/żoną równie dobrze przyjąłbyś towarzystwo fukncjonariusza? Przecież równie dobrze może dojść do gwałtu- też przestępstwo, nie?

A podejrzewam, że moje dwa powody również dla dużej ilości osób są tymi, dla których nie przychodzą na stadion.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując