Dariook napisał(a):

|
No to wiesz, że przez swoje długie włosy prowokowałeś i ich nie ściołeś? A teraz masz pretensje...
|
Ściąłeś... No to jest właśnie ten poziom argumentacji, który jest obcy większości i jeśli mają wybór spotkać się z nim na meczu lub nie spotkać z nim przed tv wybierają tą drugą opcję. I nawet jeśli mówisz to w żartach to oni wtedy nie żartowali.