Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5830
Stary 25.06.2014, 12:40
To my przychodzimy na E i każemy się do nas dostosowywać czy to tacy jak Ajronek wbijają na C czy uprzednio dychę i dziwią się dlaczego ktoś mu tak a nie inaczej tłumaczy dlaczego to nie jest sektor dla niego?
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując