Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5826
Stary 25.06.2014, 11:52
Ajronek napisał(a):Wyświetl post
Dziwne - przez 20 lat nie dostałem ani razu od policji a raz zostałem opluty przez łysego karka z 10-tki a raz potarmoszony na C5. Pewnie, że to margines i mogło się częściej zdarzyć na mieście (też się zdarzyło za zbyt długie włosy - nawet nie wiem do dziś czy to byli kibole Wisły czy Cracovii hehe) ale jeśli ktoś nie chce mieć styczności z policją na stadionie Wisły to jej mieć nie będzie nawet przez 20 lat.
No to wiesz, że przez swoje długie włosy prowokowałeś i ich nie ściołeś? A teraz masz pretensje...
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując