Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5820
Stary 25.06.2014, 11:39
Oświadczenie zamieszczone przed
- rozdaniem zakazów
- inwigilacją kibiców
- wtargnięciem na tereny TS Wisła i próbą zmuszenia sponsorów do zaprzestania finansowania sekcji sportowych Białej Gwiazdy
- otwartą współpracą milicją i wpuszczeniem jej na trybunę C (plus kilkunastu agentów przebranych w Wiślackie barwy)
- oddaniem interesów spółki Wisła Kraków w obce ręce.
i dziesiątki kolejnych brudów, które na bieżąco wychodziły na jaw.

Po tym decyzja mogła być jedna - BOJKOT.

Powyższe oświadczenie zostało zamieszczone przed ukazaniem się prawdziwego oblicza byłego piłkarza Legii, Jacka Bednarza.
Ostatnio edytowane przez element : 25.06.2014 o godz. 11:46.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując