Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5818
Stary 25.06.2014, 11:30
Cytat:
Nie, niczego nie wspieram, a na mecze nie chodzę bo nie mam już ochoty na wdawanie się w różne awantury z napakowanymi ludźmi o mentalności 4 latka.
Mentalnie nie, podświadomie tak.

Cytat:
Tak tak, na pewno nie spotkałoby się to z żadną reakcją że strony kumatych.
5, 6 tysięcy chodziło na mecze (nawet wliczam w to karnety, choć na zdrową logikę nie powinienem) po meczu z Ruchem. Ani jednego znajomego nie masz, czy znajomego znajomego, by dowiedzieć się jak jest naprawdę? Czy był zastraszany, czy mu grożono, czy był przyparty do ściany czy nie? Czy po prostu szczerze miałeś w du*pie by się dowiedzieć, jak jest naprawdę tylko rzucasz oskarżenia?

Nawet jeśli- to czy przez jakiegoś / jakichś chłystków zrzucicie winę na całe Stowarzyszenie? jak towarzysz Jacek? Odpowiedzialność zbiorowa?

Z oświadczenia SKWK:

Cytat:
Niniejszym informujemy, że Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków zawiesza wszelką działalność związaną z meczami piłkarskimi rozgrywanymi przez Wisłę Kraków pod sztandarami Wisły Kraków S.A.
Podczas meczów nie będzie zorganizowanego dopingu, nie będą też wywieszane flagi, nie będziemy angażować się w akcje marketingowe ani żadne inne imprezy. Nie namawiamy jednak nikogo do bojkotu meczów Wisły. Niech każdy kibic sam decyduje o tym, gdzie chce oglądać najbliższe spotkania.
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 25.06.2014 o godz. 11:34.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując