Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5817
Stary 25.06.2014, 11:20
Cytat:

Nie ma nas na stadionie- pokażcie, że dacie radę zapełnić go bez nas.
Sami możecie prowadzić kulturalny doping, bez bluzgów i innego "słownego szamba".
B]
Tak tak, na pewno nie spotkałoby się to z żadną reakcją że strony kumatych.


ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Nie przychodząc na stadion w trakcie meczu Wisły S.A. WSPIERASZ bojkot, SKWK i osoby solidaryzujące się z nimi.
Nie, niczego nie wspieram, a na mecze nie chodzę bo nie mam już ochoty na wdawanie się w różne awantury z napakowanymi ludźmi o mentalności 4 latka.
Ostatnio edytowane przez Viper : 25.06.2014 o godz. 11:22.
Odpowiedz cytując