Gwiaździsty napisał(a):

|
Może i nie stanowią wiekszość ale dla większości ich obecność na stadionie jest tak ważna, że popierają ich decyzje jako oficjalnie zarejestrowanych swoich przedstawicieli.
|
Kto Ci dał prawo do wypowiadania się za wszystkich co teraz nie chodzą na mecze?