suikoden napisał(a):

|
Ze zwolennikami SKWK nie ma co dyskutować mają dwie klapki na oczach, że wszystkiemu jest winny tylko Bednarz
|
Sorki, ale nie zgadzam się z Tobą - z każdym należy dyskutować i próbować zrozumieć. Pisząc to co napisałeś stajesz się dokładnie taki jak niektórzy z drugiej strony...