Wyświetl pojedynczy post
suikoden
Banita
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5810
Stary 25.06.2014, 10:40
Do twoje wiadomości prowadzę Własną firmę Pośrednictwo Ubezpieczeniowa a co dużych liter był to przemyślany styl napisania. Kolego wy widzicie tylko winne Bednarza a ja widzę winne obu stron, ale większa po SKWK i tyle. Masz prawo do swojego zdani odnośnie poparcia dla SKWK a ja mam prawo mieć swoje zdanie bo do twojej wiadomości nie wszystko co Bednarz zrobił jest złe fakt nie lubię go i nie popieram, ale nie mogę przyznać, że zrobił zarówno sporo dobrych rzeczy jak i złych rzeczy.
A to, że będziecie bojkotować spowoduje, że wy na tym stracicie emocje związane z meczem. Bo jak pisałem wy nie spowodujecie zwolnienie Bednarza jedyny który to może zrobić jest Cupiał. A jeśli Boguś jest z jego pracy zadowolony to wy sobie możecie bojkotować do usranej śmierci
Odpowiedz cytując