Wyświetl pojedynczy post
suikoden
Banita
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5832
Stary 25.06.2014, 10:04
Wyniki cieszy bo graliśmy chyba z 4 drużyna ligi Słowackiej jak się myle poprawcie mnie
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 25.06.2014 o godz. 11:10.
Odpowiedz cytując