63.5 Kg napisał(a):

O czym Ty piszesz...
O polskiej Ekstraklasie na Polskie realia to on był az za dobry....
|
proszę cię... każdy zespół w Ekstraklasie wiedział żę piłka przy nodze Miśka to jak rzut karny...wystarczy podejść i strzelić

\ Polskie realia ...więcej takich fachowców jak ty, a Polska będzie Mistrzem Świata