Szprotson, bo jakby nie było legia jest jednym z naszych największych rywali.
Możemy mieć 5 zawodników w kadrze, ale branie chłopa z legii, żeby im go ogrywać jest idiotyzmem.
Prawo pierwokupu hmmm.. my przecież kasy nie mamy

Mamy dwóch legionistów w klubie i to i tak za dużo.