Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16394
Stary 24.06.2014, 22:29
Szprotson, bo jakby nie było legia jest jednym z naszych największych rywali.
Możemy mieć 5 zawodników w kadrze, ale branie chłopa z legii, żeby im go ogrywać jest idiotyzmem.
Prawo pierwokupu hmmm.. my przecież kasy nie mamy
Mamy dwóch legionistów w klubie i to i tak za dużo.
Odpowiedz cytując