|
Tak Bednarz jest beznadziejny
Tak Wisła ma fatalną sytuację kadrową (ale wynikającą z tego jak klub jest zarządzany i przez kogo)
Widzisz, ja/my zdania nie zmieniamy. Mam łysego w dupie, dyzmę po części też
PS: Stilic, Burdeński, Piotrek, Paweł, Burdeński, Dudka, Donald i Fryc. 8 piłkarzy, których pozyskano- czy dalej twierdzisz, że ilościowo jest słabo?
|