|
Jeśli zarobilibyśmy na Chrapku oznaczało by to że klub wygenerował zysk a tak nie było gdyż kasa za Michała idzie na uregulowanie zobowiązań.
Jeśli przez rok czasu wydajesz 1000 zł, a po roku ktoś da CI 7.000 to nie jesteś 7 tysi do przodu tylko 5 w plecy.
ja podałem tylko przykład chlopaka który mógłby zwiększyć konkurencje na skrzydle, no ale skoro niektórzy wolą grać w lidze w 13 chłopa to mam nadzieję ze w połowie sezonu płakać i ....ić nie będą.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|