Za darmo

Kto mial grac za darmo ? Chciał zostać ale czy wiesz za ile ? Tu trzeba bylo dobrej woli i zrozumienia sytuacji.
Miał zagwarantowane granie na min ten sezon. Jak byłby OK to by został tak jak zrobił to np. Garguła, który obniżył pensje i pewnie gra za frytki, było już wiele razy wałkowane. Podobnie pewnie Paweł Brożek, choć tutaj to nie wiadomo
Nie mam żalu do Michała M. Wybrał pieniądze, jego strata.
Misiek ma 25 lat, mając nawet 30 mógłby wrócić na "zachód" będąc lepszym bramkarzem niż w chwili obecnej, mając kilku letnie doświadczenie w naszej kopanej lidze. Miałby czas poprawić np. tą gre nogami, grę na przedpolu itp. Ja na jego miejscu na pewno bym został.