JacobCFC napisał(a):

|
WY dalej na serio uważacie wymianę Buchalik za Miśka, w kategorii in plus?
|
Buchalik swietnie sie spisywał w Ruchu do 34 kolejki kiedy stracił miejsce w skladzie. A czy okaze sie trafionym transferem nie wymagaj zeby Ci ktos to powiedział przed sezonem. Po Misku tez sie wiele osob nie spodziewało cudow a okazał sie dobrym wzmocnieniem w koncu na jesieni takze dzieki niemu nie przegralismy u siebie spotkania