suikoden napisał(a):

to, że ktoś chce gracza Legi wypożyczyć dla kogoś innego oznacza, że nie jest wierny Wiśle śmiech.
Ja kibicuje Wiśle nie zawodnikom. A jeśli przyjdzie dobry gracz z Legi to popieram na zachodzie też tak robia.
Gdzie zawodnicy Chealsy są wypozyczani np do Totenhamu
|
Już mamy w klubie 2 legionistów- wystarczy.