Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16387
Stary 24.06.2014, 16:01
suikoden napisał(a):Wyświetl post
to, że ktoś chce gracza Legi wypożyczyć dla kogoś innego oznacza, że nie jest wierny Wiśle śmiech.
Ja kibicuje Wiśle nie zawodnikom. A jeśli przyjdzie dobry gracz z Legi to popieram na zachodzie też tak robia.
Gdzie zawodnicy Chealsy są wypozyczani np do Totenhamu
Już mamy w klubie 2 legionistów- wystarczy.
Odpowiedz cytując