Wyświetl pojedynczy post
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68217
Stary 24.06.2014, 15:58
fanfan napisał(a):Wyświetl post
w dodatku tacy piłkarze jak Brożek , Głowacki ,Dudka czy Stilić już od wielu sezonów pracują na swoje nazwisko by mieć lepsze karty w ręku przy negocjacjach kontraktowych
Sorry, ale stawianie Dudki przy reszcie, śmierdzi troszkę słabym żartem.

fanfan napisał(a):Wyświetl post
natomiast Miśkiewicz rozegrał dopiero jeden pełny sezon w piłce seniorskiej w którym pokazał się z dobrej strony ale też Jego gra jakoś nie powalała na kolana . Powiedzmy sobie szczerze w ostatnim sezonie byli na tej pozycji w naszej lidze lepsi a Miśkiewicz w takiej umownej klasyfikacji bramkarzy był bliżej środka niż ścisłej czołówki golkiperów .
Wymień proszę tych lepszych bramkarzy i oprzyj to statystykami, bo one mówią co innego ( ba nawet były już na forum wrzucane)

mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Jedynie dobrze, ze za Miska przyszedł inny dobry bramkarz i to jest plus.
WY dalej na serio uważacie wymianę Buchalik za Miśka, w kategorii in plus?
Odpowiedz cytując