Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5788
Stary 24.06.2014, 15:14
raindog napisał(a):Wyświetl post
Jeśli Pan Bogusław jest dumnym człowiekiem, a jest, to jego odpuszczenie w tej sprawie i przyznanie się do błędu będzie jednoznaczne z uciekaniem z Wisły.
Budujesz, świat iluzji ..Pan Cupiał jako "dumny człowiek", wyrzucał 2 razy Smudę, po czym 3 raz jest Franz ponownie zatrudniony, Kasperczak 2 razy, tak jak Łazarek, Bednarza, jako "dumny człowiek", też już raz z klubu wyrzucił..., na jakim Ty świecie żyjesz ..wymyśl jakąś inną bajkę.
Odpowiedz cytując