raindog napisał(a):

|
Jeśli Pan Bogusław jest dumnym człowiekiem, a jest, to jego odpuszczenie w tej sprawie i przyznanie się do błędu będzie jednoznaczne z uciekaniem z Wisły.
|
Budujesz, świat iluzji ..Pan Cupiał jako "dumny człowiek", wyrzucał 2 razy Smudę, po czym 3 raz jest Franz ponownie zatrudniony, Kasperczak 2 razy, tak jak Łazarek, Bednarza, jako "dumny człowiek", też już raz z klubu wyrzucił..., na jakim Ty świecie żyjesz ..wymyśl jakąś inną bajkę.