Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27378
Stary 24.06.2014, 15:12
Bóg Trybun (objawion) napisał(a):Wyświetl post
: ))))

co do zwracania uwagi - lepiej byłoby zapytać, czy ktoś jeszcze jej nie zwrócił

przebudzenie diaspory, od kilku dni temat nr 1 dla samej "narodowej sąsiadki"
podobno narodowy ajax za późno przesłał maila i swoich braci w wierze nie wspomoże ;-)

---
przychodzimy o 18.40, plac vis a vis kościoła świętych Piotra i Pawła
info dla daltonistów: żydy zbierają się na Placu Benedyktyńskim (przed kościołem oo. Benedyktynów)
Jak dla mnie to jest kościół Bernardynów i ul.Bernardyńska ..?
Wszyscy na manifestacje !
Ostatnio edytowane przez Arapaho : 24.06.2014 o godz. 15:31.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej