Bóg Trybun (objawion) napisał(a):

: ))))
co do zwracania uwagi - lepiej byłoby zapytać, czy ktoś jeszcze jej nie zwrócił
przebudzenie diaspory, od kilku dni temat nr 1 dla samej "narodowej sąsiadki"
podobno narodowy ajax za późno przesłał maila i swoich braci w wierze nie wspomoże ;-)
---
przychodzimy o 18.40, plac vis a vis kościoła świętych Piotra i Pawła
info dla daltonistów: żydy zbierają się na Placu Benedyktyńskim (przed kościołem oo. Benedyktynów)
|
Jak dla mnie to jest kościół Bernardynów i ul.Bernardyńska ..?
Wszyscy na manifestacje !