|
Taa, ta sama bajka, już wałkowana ..
Po pierwsze na funkcji prezesa Wisły nie ma vacatu i facet ma pewne pole manewru i jakie by nie było, to korzysta z niego fatalnie.
Po drugie, ważniejsze, panowie BC i JB, to nie są papużki nierozłączki ..boss raz już wywalił Jacusia, pewnikiem zrobi to ponownie.
Teza więc, że to co mianował właściciel, nie można chcieć zmienić, bo to oznacza odejście właściciela, jest z gruntu fałszywa.
Pan Cupiał zrobił błąd, niech wiec go naprawi, ot wszystko. A później nowy prezes, niech zmienia i SKWK, a ma do tego liczne instrumenty. Wisła SA powinna współpracować z SKWK, a nie być w opozycji, wobec kibiców, rzecz jasna współpraca powinna być taka aby eliminować patologię, wszelkie patologię, obecne przecież nie tylko w ruchu kibicowskim.
|