Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5784
Stary 24.06.2014, 14:06
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Czyszcząc Twoja wypowiedz - argument za sponsorem stadionu odpada bo jak dobrze wiesz stadion jest miasta a my nawet nie jestesmy operatorem. Także o interes Machrowskiego bym się nie troszczył.
Nie. Zgodnie z podpisaną umową - pieniędzmi za sponsora tytularnego i skyboxy dzielą się miasto i Wisła. Proporcje w zależności od tego kto sponsora znajdzie.
Nic mi nie wiadomo aby się to zmieniło.

Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Tylko czy wykopanie prezesa przez kibiców to zmniejszenie strat wizerunkowych?


Tak. Sprawdź jak bardzo Legii zaszkodziło zakończenie protestu poprzez spełnienie warunków kibiców skupionych wokół SKLW. A to była jawna kapitulacja ITI.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.06.2014 o godz. 14:16.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując