Lukasz napisał(a):

|
Czyszcząc Twoja wypowiedz - argument za sponsorem stadionu odpada bo jak dobrze wiesz stadion jest miasta a my nawet nie jestesmy operatorem. Także o interes Machrowskiego bym się nie troszczył.
|
Nie. Zgodnie z podpisaną umową -
pieniędzmi za sponsora tytularnego i skyboxy dzielą się miasto i Wisła. Proporcje w zależności od tego kto sponsora znajdzie.
Nic mi nie wiadomo aby się to zmieniło.
Lukasz napisał(a):

|
Tylko czy wykopanie prezesa przez kibiców to zmniejszenie strat wizerunkowych?
|
Tak. Sprawdź jak bardzo Legii zaszkodziło zakończenie protestu poprzez spełnienie warunków kibiców skupionych wokół SKLW. A to była jawna kapitulacja ITI.