Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5778
Stary 24.06.2014, 13:47
Cytat:
dla was nie ważne co się stanie z Wisła
Wbijesz sobie do głowy, że...

Uwaga...

WISŁA TO KIBICE!?

Cytat:
Bo po co Wisła ma walczyc o tytuł Ważne że Bednarza nie ma a czy bedziemy grali w a-klasie czy nie to ciul
to nie MY szkodzimy KLUBOWI, tylko JB. Kumasz cza-cze teraz?
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 24.06.2014 o godz. 13:50.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując