Cytat:
|
dla was nie ważne co się stanie z Wisła
|
Wbijesz sobie do głowy, że...
Uwaga...
WISŁA TO KIBICE!?
Cytat:
|
Bo po co Wisła ma walczyc o tytuł Ważne że Bednarza nie ma a czy bedziemy grali w a-klasie czy nie to ciul
|
to nie MY szkodzimy KLUBOWI, tylko JB. Kumasz cza-cze teraz?