Wyświetl pojedynczy post
suikoden
Banita
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5776
Stary 24.06.2014, 13:40
Nie ucierpi moja godność chodzenia na I-ligę tylko świadczy to o was bo dla was nie ważne co się stanie z Wisła grunt by bednarz odszedł. Bo po co Wisła ma walczyc o tytuł Ważne że Bednarza nie ma a czy bedziemy grali w a-klasie czy nie to ciul
Odpowiedz cytując